Aarni

– Pelaajan voittamat palkinnot – 

Pongiliiga:

1x Liigan mestari (2020) 🏆

1x Liigan runkosarjan voittaja (2021) 🏆

3x Vuoden puolustava pelaaja (2019, 2020, 2021) 🏆🏆🏆

2x Vuoden herrashenkilö (2020, 2021) 🏆🏆

1x Vuoden sika (2020) 🏆

Turnaukset: 

Pongi Cup VII (22.4.2023)🏆

Pongi Cup VIII (5.8.2023)🏆

Kaikki turnaukset

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
Kesä Cup 2022Mustat Kukot63201059421783.3142.3324.85
Pongi Cup IHSH3000122430-60.010.334.08
Pongi Cup IIMustat Kukot6120125251150.081.3314.83
Pongi Cup IIIMustat Kukot6300125452250.0101.6718.17
Pongi Cup IVMustat Kukot53101049391080.0122.4025.26
Pongi Cup VFloppihankinnat4200203830850.082.0021.01
Pongi Cup VIPuolitäysi53001146351160.0102.0021.26
Pongi Cup VII97Solutions87001079483187.5222.7529.53
Pongi Cup VIIIBald & Not That Bald761000703832100.0202.8630.35
Pongi Cup IXBald & Not That Bald54000146321480.0122.4025.26
Pongi Cup XBald & Not That Bald75101069472285.7182.5727.49
Yhteensä-62377010858644414271.01352.1837.42

'Pongiliiga

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
2019’1st Team2691014104978236622927452.84341.6183.46
2020’1st Team183673303152160415426254.62981.6362.10
2021’1st Team1587620019431412126115160.82871.8257.82
2022’1st Team1928533028461717155716061.53491.8266.34
'2023’1st Team114521309409689571157.01911.6845.27
Yhteensä-91638114001362598067760945857.215591.71250.08

Tulokset

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Luka Konna vs Aarni Tupmas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Luka Aarni vs Anni Tuuli

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Aarni Patti vs Otto Tuomas

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Välierä

Tampereen Jone vs Bald & Not That Bald

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Puolivälierä

Hojat vs Bald & Not That Bald

10 - 4
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Neljännesvälierä

Bald & Not That Bald vs BHT

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko B
Alkulohko

Bald & Not That Bald vs Sata Sadasta

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko B
Alkulohko

Keisarit vs Bald & Not That Bald

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko B
Alkulohko

Bald & Not That Bald vs Satakiloset

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko B
Alkulohko

Tiuhti ja Viuhti vs Bald & Not That Bald

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Aarni ja Tuomas vs Työnjohtajat

6 - 10
'Pongiliiga
'2024

Johtoryhmä vs Aarni ja Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 4
'Pongiliiga
'2024

Aarni Tuomas vs Työnjohtajat

10 - 4
'Pongiliiga
'2024

Aarni Eemil Vs. Arttu Tuomas

10 - 7
'Pongiliiga
'2024

Aarni Patti Vs. Muut

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Aarni Luka Vs. Otto Patti

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Aarni & Eemil Vs. Otto

10 - 3
'Pongiliiga
'2024

Aarni Vs. Eemil & Ode

6 - 10
'Pongiliiga
'2024

Aarni & Ode Vs. Eemil

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup IX - jatkopelit
Neljännesvälierä

Sternburg Ultras vs Bald & Not That Bald

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Bald & Not That Bald vs Persmankeli2

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Bald & Not That Bald vs Mukin kaatajat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Hojat vs Bald & Not That Bald

10 - 3
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Bald & Not That Bald vs Big Guns

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni vs Tuukka

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Aarni

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka Leevi vs Aarni Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Tuukka vs Aarni Leevi

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Leevi Tuukka

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Eemil & Vili

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Tuomas

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Finaali

Bald & Not That Bald vs 99problems

10 - 3
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Välierä

Bald & Not That Bald vs Team Kottby

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Puolivälierä

Jämät vs Bald & Not That Bald

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Neljännesvälierä

Bald & Not That Bald vs Bämät

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko C
Alkulohko

Bald & Not That Bald vs 99problems

4 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko C
Alkulohko

Taikurit vs Bald & Not That Bald

10 - 2
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko C
Alkulohko

Bald & Not That Bald vs Etupellon Liito-Oravat

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Leevi Vs. Eemil & Jaakko

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Kontsa vs Leevi & Tuke

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Anni Vs. Luka & Otto

10 - 9

Patti & Otto Vs. Aarni & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Patti Vs. Aarni & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Patti & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Otto & Patti

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Patti & Otto

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Aarni & Patti

3 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

10 - 1
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

5 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

10 - 4
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 7
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

10 - 3
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

7 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa vs Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa vs Aarni

3 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa vs Aarni

6 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 7
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa vs Aarni

7 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Kontsa

10 - 7
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

3 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. Vili

2 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni Luka vs Vili Patti

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Aarni Vili

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuukka Vs. Anni & Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. Luka

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Tuukka & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Tuukka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Vili. Vs. Eemil & Patti

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Eemil Vs. Patti & Ode

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni Kontsa Vs. Luka Sami

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Luka Vs. Kontsa Leevi

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Kontsa Leevi

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Leevi Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Leevi Vs. Sami & Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. Sami

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Leevi vs Kontsa Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Jere & Kontsa Vs. Luka & Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Aarni Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Leevi vs Aarni & Sami

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Aarni vs Jere & Mako

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Kontsa Vs. Mako & Jere

10 - 4
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Finaali

97Solutions vs Nosbär

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Välierä

97Solutions vs Sata sadasta

4 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Puolivälierä

Lande Spedet vs 97Solutions

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Neljännesvälierä

97Solutions vs Double Trouble

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko C
Alkulohko

Big Guns vs 97Solutions

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko C
Alkulohko

Dog Mamas vs 97Solutions

2 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko C
Alkulohko

Haagan herrat vs 97Solutions

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko C
Alkulohko

97Solutions vs Porvoon tarmo

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Ami Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni Ami vs Anni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Ami Vs. Luka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Ami Vs. Vili & Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni Ami Vs. Anni

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Otto & Vili Vs. Aarni & Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Vili Vs. Otto Patti

00.36
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Ottto Vs. Luka & Patti

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka & Ami Vs. Aarni & Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto & Tuuli Vs. Ami & Tuomas & Anni

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni Otto Vs. Kontsa Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni Kontsa Vs. Anssi

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. Kontsa & Anssi

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Kontsa Vs. Anssi Otto

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Vili & Otto

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Vili vs Aarni Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Vili & Tuomas

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vili vs Otto Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Tuomas Aarni

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. P

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. P

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Tuukka P

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka & Kontsa vs Aarni & Tuke

10 - 2
'Pongiliiga
'2023

P & Luka vs Kontsa & Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni & P vs 99 problems

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni ja Luka vs 99 problems

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

P ja Luka vs Tuukka Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Patti & Muut Vs. Aarni & Arttu & Muut

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Arttu & Muut Vs. Vili & Tuomas & Eemil

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Luka & Eemil

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Patti & Vili

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Tuomas vs Eemil Luka

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Tuomas vs Otto Arttu

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Otto Arttu

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Eemil & Patti Vs. Aarni & Vili

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni Patti vs Luka Otto

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Neljännesvälierä

Puolitäysi vs Hojat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

HIFK vs Puolitäysi

4 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

Hai-Klubi vs Puolitäysi

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

Porvoon Tarmo vs Puolitäysi

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

Puolitäysi vs Shellin Kuivaajat

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

6 - 3
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Eemil Muut

6 - 3
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Eemil Anssi

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Emilia Vs. Kontsa & Muut (Sanni)

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Aarni & Kontsa Vs. Emilia & Muut (Pihla)

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Aarni & Emilia Vs. Kontsa & Muut (Pihla)

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Pihla (Muut) Vs. Emilia & Kontsa

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Kontsa

10 - 2
'Pongiliiga
2022

Aarni & Kontsa Vs. Emilia

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Kontsa Vs. Luka & Leevi

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka & Kontsa Vs. Aarni & Tuukka

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Neljännesvälierä

Tampereen Jone vs Floppihankinnat

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Team Oravanpyörä vs Floppihankinnat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Floppihankinnat

10 - 4
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Floppihankinnat vs Persmankeli

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni Leevi Vs. Tuukka Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Tuukka Vs. Leevi Kontsa

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Aarni & Kontsa Vs. Leevi & Tuukka

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Leevi Vs. Tuukka & Kontsa

4 - 10
'Pongiliiga
2022

Kontsa vs Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Tuukka vs Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Kontsa Aarni

4 - 10
'Pongiliiga
2022

Tuukka Kontsa vs Aarni Leevi

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Aarni Leevi

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Luka Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuukka Kontsa vs Leevi Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Aarni Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Leevi Luka vs Aarni Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Aarni Luka

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Aarni Leevi vs Kontsa Tuukka

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni vs Leevi

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Aarni Tuukka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Leevi Tuukka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Kontsa Aarni

5 - 10
'Pongiliiga
2022

99problems vs Floppihankinnat

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuomas Vs. Luka & Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Tuomas & Otto

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka & Otto Vs. Aarni & Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Otto Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Leevi Vs. Eemil & Otto

9 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Välierä

Mustat kukot vs kämmen-rysty-kämmen

10 - 3
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Puolivälierä

Mustat kukot vs Lepuskin Sinkut

9 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Bulls Hit vs Mustat kukot

3 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Santiksen silkkipähkinät vs Mustat kukot

8 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Joulutorttu vs Mustat kukot

10 - 9
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Mustat kukot vs Juu & Das

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

6 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Joonas

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Otto Vs. Luka & Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Joonas & Otto

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuukka Vs. Luka & Joonas

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Tuukka & Otto

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Joonas

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Otto Vs. Tuukka & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Otto & Luka

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Joonas & Tuukka

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Joonas & Otto Vs. Tuukka & Aarni

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Luka & Patti

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Patti & P

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Joonas vs P ja Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022

P ja Patti vs Joonas Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Tuomas & Eemil

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Finaali - Big Echi vs Pt:t

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs Big Echi

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

PT:t vs Big Echi

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs Big Echi

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

PT:t vs Big Echi

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Sysmä

Drunk 4ever vs Karimin keittiö

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Sysmä

Karimin keittiö vs Sauna2 Käpylä

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

SONNIT vs Karimin keittiö

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

Sauna2 Käpylä vs Karimin keittiö

3 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Drunk 4ever vs Karimin keittiö

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

Karimin keittiö vs Team International

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Patti Vs. Luka & Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

EA Sports vs 4ever Drunk

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

EA Sports vs Paavo ja Matti

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

EA Sports vs Banaani ja Meloni

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Table 1

EA Sports vs Team Jöötti

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

EA Sports vs Banaani ja Meloni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Sami Vs. Muut

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni vs Otto

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Otto vs Luka Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni Otto

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Otto vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Otto vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Patti & Otto

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuomas Vs. Otto & Patti

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Sami vs Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni vs Luka

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Aarni Sami

5 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Tuomas Sami

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Sami vs Aarni Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Sami vs Luka Tuomas

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Sami Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Sami vs Aarni Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Neljännesvälierä

Black Cocks vs Porvoon tarmo

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Jeren ja Eeliksen joukkue vs Black Cocks

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Black Cocks

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Satakiloset vs Black Cocks

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Black Cocks vs Ääniset kypärät

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Eemil Tuuli

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Käpylä

Eemil Tuuli vs Aarni Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Käpylä

Luka Eemil vs Tuuli Aarni

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Käpylä

Aarni Eemil vs Tuomas Tuuli

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Eemil Tuomas vs Aarni Vili

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuuli vs Aarni Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuomas Vili vs Tuuli Aarni

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Tuomas Tuuli

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Vili vs Aarni Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Anni Aarni vs Luka Tuuli

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Vili Tuomas

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Vili vs Anni Tuomas

10 - 2
'Pongiliiga
2022

Luka Anni vs Tuuli Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Patti Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Patti Tuomas vs Luka Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Patti vs Aarni Tuomas

2 - 10
'Pongiliiga
2022

Patti vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuukka Aarni vs Patti Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Käpylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Puolivälierä

99problems vs Black Cocks

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Neljännesvälierä

Porvoon paskimmat vs Black Cocks

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Lepuskin Sinkut vs Black Cocks

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Porvoon tarmo vs Black Cocks

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Black Cocks vs Big Guns

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Black Cocks vs Satakiloset

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Puolivälierä

Black Cocks vs Hojat

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Kiitos ja ojennus vs Black Cocks

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Black Cocks

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Black Cocks vs SM40

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Black Cocks vs Normipäivä

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Black Cocks vs Team Clout

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko B
Alkulohko

Nightriders 94-95 — Huolettoman Suora Heitto

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko B
Alkulohko

Huolettoman Suora Heitto — 99problems

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko B
Alkulohko

One trick Bony — Huolettoman Suora Heitto

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Skype

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Skype

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Skype

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Skype

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Tampere

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Puistola