Leevi

– Pelaajan voittamat palkinnot –

Pongiliiga:

Ei merkittäviä saavutuksia Pongiliigassa.

Turnaukset: 

Pongi Cup II -hopea (21.8.2021) 🥈

Kesä-Cup -hopea (27.7.2022) 🥈

Pongi Cup VI – mestaruus (26.11.2022) 🏆

Kaikki turnaukset

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
Kesä Cup 2022Bulls Hit75001167481971.4162.2924.63
Pongi Cup IIBig Guns85100275641175.0172.1323.26
Pongi Cup IIIBig Guns4010033239-725.020.505.99
Pongi Cup IVBig Guns5010133849-1120.030.607.24
Pongi Cup VFloppihankinnat4200203830850.082.0021.01
Pongi Cup VIGagi85201079611887.5202.5027.02
Pongi Cup VIIGagi5110124145-440.061.2013.25
Pongi Cup VIIIJämät63201059451483.3142.3324.85
Pongi Cup IXGagi5200124344-140.071.4015.25
Yhteensä-5223808134724254759.6931.7930.93

'Pongiliiga

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
2022’1st Team100331901830868868052.01551.5540.50
'2023’1st Team712980826601602-152.11111.5633.38
Yhteensä-17162270265614691470-151.72661.5558.52

Tulokset

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Tuukka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Janne Leevi vs Kontsa Emppu

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Janne Jere vs Joona Leevi

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Joona Freppa vs Leevi Jere

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Tuke Emppu

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Janne vs Emppu Leevi

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Jere Janne

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Leevi Tuke vs Jere Cassu

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Leevi Tuke vs Jere Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Kontsa

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi Vs Tuke Jabe

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Tuukka Jabe vs Leevi Kontsa

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Tuke Mako

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Tuukka Eemil vs Leevi Leevi

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup IX - jatkopelit
Neljännesvälierä

2 boys 10 cups vs Gagi

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko B
Alkulohko

Satakiloset vs Gagi

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko B
Alkulohko

99problems vs Gagi

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko B
Alkulohko

Gagi vs 2 boys 10 cups

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko B
Alkulohko

Gagi vs Bb niko fc

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Luka

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Aarni

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka Leevi vs Aarni Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Tuukka vs Aarni Leevi

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Leevi Tuukka

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Puolivälierä

Jämät vs Bald & Not That Bald

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Neljännesvälierä

Jämät vs Kovan nännin imijät

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

DoubleTrouble vs Jämät

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

Kyykytys & Co vs Jämät

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

Jämät vs Team Rööki

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

Jämät vs Sisko ja sen Veli

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Tuke vs Leevi

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Lahtiset

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Pongstat vs Leevi Tuke

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Jämät vs 99problems

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Leevi

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Lahtiset

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Luka Kontsa vs Leevi Tuke

10 - 3
'Pongiliiga
'2023

Jämät vs 99problems

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Lahtiset

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Kontsa vs Leevi Tuke

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Jämät vs 99problems

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Leevi Vs. Eemil & Jaakko

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Tuke Eemil

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Kontsa vs Leevi & Tuke

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Eemil vs Tuke & Anni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Menestyjät vs 99 problems

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Tuke vs Kontsa & Emppu

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Paavo vs Leevi & Tuke

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

99 problems vs Leevi & Paavo

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Leevi vs Emppu & Paavo

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Paavo vs Tuke & Emppu

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Paavo vs menestyjät

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Menestyjät vs 99 problems

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Paavo vs Leevi & Tuke

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Leevi vs Tuke & Paavo

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

99 problems vs Leevi & Paavo

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Leevi Vs Tuke

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Leevi Vs Tuke

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Tuukka vs Leevi

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Tuukka vs Leevi

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Luka Vs. Kontsa Leevi

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Kontsa Leevi

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Leevi Kontsa

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Luka Vs. Leevi & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Leevi Vs. Sami & Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Kontsa vs Leevi Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Leevi Vs. Kontsa & Otto

4 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka & Sami Vs. Leevi & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Leevi vs Kontsa Luka

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Jere vs Mako & Sami

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Leevi vs Aarni & Sami

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Aarni vs Jere & Mako

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Kontsa Vs. Mako & Jere

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Leevi & Kontsa Vs. Mako & Jere

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Säälipleijarit

Sata sadasta vs Gagi

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Gagi vs Jere 'N Mela

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Gagi vs Lepuskin Sinkut

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Beer Hunters vs Gagi

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Gagi

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Kontsa vs Leevi

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Finaali

Gagi vs Starframe

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Välierä

Gagi vs Satakiloset

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Puolivälierä

Hojat vs Gagi

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Neljännesvälierä

Saamattomat vs Gagi

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko C
Alkulohko

Hallituksen iltakoulu vs Gagi

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko C
Alkulohko

TuskaPakit vs Gagi

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko C
Alkulohko

Persmankeli vs Gagi

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko C
Alkulohko

Gagi vs Satakiloset

(12.11.2022)
10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuukka Muut vs Leevi Kontsa

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Jere Muut

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Mako Muut

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Leevi Mako vs Kontsa Tuukka

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Kontsa

3 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Janne Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Leevi Jere

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Janne Jere

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Jere Kontsa

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Kontsa Janne vs Mako Leevi

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Mako Jere

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Janne Jere

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Janne Jere

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Janne Jere

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Janne Leevi

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Kontsa Vs. Luka & Leevi

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Tuukka & Kontsa Vs. Eemil Leevi

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

6 - 10
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Neljännesvälierä

Tampereen Jone vs Floppihankinnat

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Team Oravanpyörä vs Floppihankinnat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Floppihankinnat

10 - 4
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Floppihankinnat vs Persmankeli

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Kontsa

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Kontsa

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Kontsa

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni Leevi Vs. Tuukka Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Tuukka Vs. Leevi Kontsa

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Aarni & Kontsa Vs. Leevi & Tuukka

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Leevi Vs. Tuukka & Kontsa

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Kontsa

4 - 10
'Pongiliiga
2022

Tuukka Kontsa vs Aarni Leevi

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Kontsa

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Aarni Leevi

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Luka Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuukka Kontsa vs Leevi Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Leevi Luka vs Aarni Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Aarni Luka

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Kontsa

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Aarni Leevi vs Kontsa Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni vs Leevi

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Tuukka Luka vs Leevi Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Leevi Tuukka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Kontsa Aarni

5 - 10
'Pongiliiga
2022

99problems vs Floppihankinnat

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuukka vs Leevi

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Kontsa vs Leevi

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Tuomas Tuuli

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Tuukka & Kontsa Vs. Muut & Leevi

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Leevi Vs. Eemil & Otto

10 - 6

Joonas & Leevi Vs. Eemil & Kontsa

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Tuukka Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Eemil vs Leevi Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Eemil

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Lepa Otto

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Eemil Tuukka

8 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Finaali

Bulls Hit vs kämmen-rysty-kämmen

10 - 6
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Välierä

Bulls Hit vs Juu & Das

10 - 5
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Puolivälierä

Bulls Hit vs Team Shamppanja dieetti

9 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Bulls Hit vs Mustat kukot

10 - 6
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Bulls Hit vs Joulutorttu

5 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Juu & Das vs Bulls Hit

10 - 6
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko A
Alkulohko

Bulls Hit vs Santiksen silkkipähkinät

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Leevi vs Joona

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuke vs Leevi

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka & Leevi Vs. Kontsa & Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Kontsa & Tuukka Vs. Leevi & Muut

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Neljännesvälierä

Big Guns vs Herrat

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Ääniset kypärät

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Black Cocks

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Satakiloset vs Big Guns

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko A
Alkulohko

Jeren ja Eeliksen joukkue vs Big Guns

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Vili vs Leevi Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Leevi Anni vs Luka Tuuli

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Kontsa Luka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Kontsa Anton

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Kontsa Janne vs Leevi Anton

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Leevi Kontsa vs Luka Emppu

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Janne Leevi vs Tuukka Anton

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Kontsa Emppu vs Tuukka Leevi

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Janne Anton

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Leevi Emppu vs Janne Anton

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Lepuskin Sinkut

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Satakiloset

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Black Cocks vs Big Guns

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko A
Alkulohko

Porvoon tarmo vs Big Guns

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Finaali

Finaali - Big Guns vs 99problems

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Välierä

Big Guns vs Pöydällä kolme

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Puolivälierä

Big Guns vs Kovan nännin imijät

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Black Cocks

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Kiitos ja ojennus

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Normipäivä

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Team Clout

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs SM40

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2