Luka

– Pelaajan voittamat palkinnot – 

Pongiliiga:

3x Liigan MVP – Pongi D’or (2019, 2020, 2021) 🟡🟡🟡

2x Liigan mestaruus (2019, 2021) 🏆🏆

1x Runkosarjan voittaja (2020) 🏆

Turnaukset: 

Pongi Cup IV mestaruus (23.4.2022) 🏆

Pongi Cup V mestaruus (20.8.2022) 🏆

Pongi Cup III -hopea (27.11.2021) 🥈

Kaikki turnaukset

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
Kesä Cup 2022Aalto Squad5210114738960.091.8019.26
NREP 2022ToimistoPojat4300103931875.0102.5026.01
Pongi Cup IHojat4200023636050.061.5016.00
Pongi Cup IIHojat8400227067350.0141.7519.50
Pongi Cup IIIHojat84200276591775.0162.0022.02
Pongi Cup IVHerrat86101079512887.5212.6328.28
Pongi Cup VHojat75100166491785.7172.4326.05
Pongi Cup VIHojat5200124345-240.071.4015.25
Pongi Cup VIIHojat5210114744360.091.8019.25
Pongi Cup VIIIJämät63201059451483.3142.3324.85
Pongi Cup IXHojat6400025145666.7122.0021.51
Pongi Cup XHojat5130014742580.091.8019.26
Yhteensä-713811081466055210869.01442.0338.14

'Pongiliiga

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
2019’1st Team28812058043672606238721961.85191.8090.24
2020’1st Team23211036031552118186725162.94331.8776.91
2021’1st Team1938628022571720158713359.13361.7465.79
2022’1st Team21410040027471944171622865.44071.9072.75
'2023’1st Team1426025023341286115213459.92531.7853.45
Yhteensä-106947618701462609674870996562.019481.82290.71

Pongi Cup

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
Yhteensä-69.42.0235.75

Tulokset

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Luka Konna vs Aarni Tupmas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Luka Aarni vs Anni Tuuli

10 - 7
'Pongiliiga
'2024

Luka Otto vs Patti Tuomas

6 - 10
'Pongiliiga
'2024

Luka Tuuli vs Patti Otto

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Puolivälierä

Hojat vs Bald & Not That Bald

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Neljännesvälierä

Hojat vs Hermes

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko E
Alkulohko

99problems vs Hojat

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko E
Alkulohko

Two Balls One Cup vs Hojat

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko E
Alkulohko

Hojat vs Hämäkäkki ja pölymoppi

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Johtoryhmä

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Työnjohtajat

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Johtoryhmä

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Luka Patti vs Eemil Vili

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Luka Eemil vs Vili Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Luka Tuomas vs Otto Patti

10 - 5
'Pongiliiga
'2024

Luka Otto Vs. Vili Patti

10 - 3
'Pongiliiga
'2024

Eemil Tuomas Vs. Otto Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Aarni Luka Vs. Otto Patti

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Luka & Vili Vs. Patti & Tuomas

7 - 10
'Pongiliiga
'2024

Luka & Tuomas Vs. Patti & Vili

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - jatkopelit
Puolivälierä

Hojat vs Satakiloset

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup IX - jatkopelit
Neljännesvälierä

Hojat vs Huti ja Missi

10 - 3
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Hojat vs Persmankeli2

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Big Guns vs Hojat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Hojat vs Bald & Not That Bald

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko C
Alkulohko

Mukin kaatajat vs Hojat

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Leevi vs Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Tuukka

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka Leevi vs Aarni Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Tuukka vs Aarni Leevi

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Leevi Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aalto Squad Vs. Kaksi Tornia

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Puolivälierä

Jämät vs Bald & Not That Bald

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Neljännesvälierä

Jämät vs Kovan nännin imijät

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

DoubleTrouble vs Jämät

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

Kyykytys & Co vs Jämät

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

Jämät vs Team Rööki

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko A
Alkulohko

Jämät vs Sisko ja sen Veli

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Tuke

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Kontsa

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Tuke

4 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Tuke

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Lahtiset

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Pongstat vs Leevi Tuke

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Jämät vs 99problems

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Kontsa

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Tuke

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Lahtiset

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Luka Kontsa vs Leevi Tuke

10 - 3
'Pongiliiga
'2023

Jämät vs 99problems

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Leevi vs Lahtiset

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Kontsa vs Leevi Tuke

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Jämät vs 99problems

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Tuke Ode vs Kontsa Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Anni Vs. Luka & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

99problems Vs. Hojat

10 - 9

Patti & Otto Vs. Aarni & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Patti Vs. Aarni & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Patti & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Otto & Patti

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Patti & Otto

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Aarni & Patti

3 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

JuhannusPongi Finaali

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Johannes vs Freppa Tuke

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

10 - 1
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

5 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

10 - 4
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

7 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka vs Eemil

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 7
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

10 - 3
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Aarni vs Eemil Kontsa

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Eemil vs Kontsa Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Kontsa Luka vs Aarni Eemil

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Vs. Kontsa

10 - 6
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Vs. Kontsa

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Vs. Kontsa

3 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 5
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Vs. Kontsa

6 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Vs. Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 6
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka Vs. Kontsa

7 - 10
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Luka vs Kontsa

10 - 7
'Pongiliiga
'2023
Sysmä

Aarni vs Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Vs. Kontsa

2 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni Luka vs Vili Patti

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Aarni Vili

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Tuukka vs Otto Anni

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuukka Vs. Anni & Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vs. Luka

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Tuukka & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Ami vs Otto Anni

3 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Tornit

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Ami vs Anni Vili

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni Kontsa Vs. Luka Sami

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Luka Vs. Kontsa Leevi

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Kontsa Leevi

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Leevi Kontsa

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Luka Vs. Leevi & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Kontsa vs Leevi Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Leevi Vs. Kontsa & Otto

4 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka & Sami Vs. Leevi & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Leevi vs Kontsa Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Jere & Kontsa Vs. Luka & Aarni

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Aarni Kontsa

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Neljännesvälierä

Hojat vs Sata sadasta

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Beer Hunters

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Jere 'N Mela

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Lepuskin Sinkut vs Hojat

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Gagi

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Ami Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Vili Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Ami Vs. Luka & Otto

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Anni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Vili & Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Vili Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Otto & Vili Vs. Aarni & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Vili & Patti Vs. Otto & Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka & Ami Vs. Aarni & Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Eemil Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Eemil

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Otto

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Patti Eemil

10 - 3
'Pongiliiga
'2023

Luka Eemil vs Patti Otto

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Luka

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Joona

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Kontsa vs Luka

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Kontsa

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Vili vs Aarni Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Vili & Tuomas

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Tuomas & Luka Vs. Otto & Vili

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Tuomas Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Kontsa Vs. Luka

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Kontsa

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Tuukka P

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka & Kontsa vs Aarni & Tuke

10 - 2
'Pongiliiga
'2023

P & Luka vs Kontsa & Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

P & Kontsa vs Luka & Tuke

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni ja Luka vs 99 problems

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

P ja Luka vs Tuukka Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Patti & Muut Vs. Aarni & Arttu & Muut

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti Ingrid vs Otto Flo

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka & Eemil Vs. Muut

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Luka & Eemil

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Patti Vili vs Luka Eemil

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Luka & Eemil Vs. Otto & Arttu

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Tuomas vs Eemil Luka

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Eemil vs Vili Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Otto Arttu

6 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Arttu vs Tuomas Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni Patti vs Luka Otto

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Puolivälierä

Hojat vs Gagi

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Neljännesvälierä

Puolitäysi vs Hojat

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko D
Alkulohko

Rööki vs Hojat

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko D
Alkulohko

Tampereen Jone vs Hojat

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Kas!!Kolo

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

6 - 3
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Eemil Muut

6 - 3
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Eemil Anssi

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Muut

3 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Janne Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Leevi Jere

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Janne Jere

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Jere Kontsa

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Janne Luka vs Mako Jere

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Janne Leevi

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Mako Janne

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Otto Vs. Luka

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Anssi vs Eemil Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Anssi vs Tuomas Otto

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Anssi vs Tuukka Eemil

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Kontsa Vs. Luka & Leevi

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka & Kontsa Vs. Aarni & Tuukka

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Finaali

Hojat vs 99problems

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Välierä

Hojat vs Tampereen Jone

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Puolivälierä

Kovan nännin imijät vs Hojat

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Neljännesvälierä

84 vs Hojat

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Persmankeli

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Floppihankinnat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko D
Alkulohko

Team Oravanpyörä vs Hojat

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Kontsa Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Kontsa

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Aarni Leevi

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Luka Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Aarni Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Leevi Luka vs Aarni Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Aarni Luka

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Kontsa

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Luka vs Kontsa

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Aarni Tuukka

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Tuukka Luka vs Leevi Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Leevi Tuukka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Kontsa Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuomas Vs. Luka & Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Tuomas & Otto

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka & Otto Vs. Aarni & Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Otto Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Ege vs Ami Mara

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Joonas vs Eemil Patti

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Luka Jaakko vs Otto Patti

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Tuukka Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Eemil vs Leevi Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Leevi Eemil

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Eemil Tuukka

8 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Puolivälierä

Aalto Squad vs Juu & Das

10 - 9
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

kämmen-rysty-kämmen vs Aalto Squad

9 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

Lepuskin Sinkut vs Aalto Squad

7 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

Team Shamppanja dieetti vs Aalto Squad

10 - 2
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

Aalto Squad vs Muumipeikko ja Funktion Jatkuvuus

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Luka Vs. Joonas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Vs. Tuukka

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Otto Vs. Luka & Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Joonas & Otto

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuukka Vs. Luka & Joonas

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Joonas & Tuukka Vs. Luka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

10 - 2
'Pongiliiga
2022

Luka & Joonas Vs. Tuukka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Otto Vs. Tuukka & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Otto & Luka

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Joonas & Tuukka

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Luka

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Luka & Patti

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Joonas & Patti Vs. Patti & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Joonas vs P ja Aarni

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Luka & Tuomas Vs. Joonas & P

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Tuomas & Eemil

3 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka P vs Tuomas Patti

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs Big Echi

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs PT:t

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs Big Echi

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs PT:t

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Sysmä

Drunk 4ever vs Karimin keittiö

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Sysmä

Drunk 4ever vs SONNIT

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Team International vs Drunk 4ever

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Sauna2 Käpylä vs Drunk 4ever

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

Drunk 4ever vs SONNIT

3 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Drunk 4ever vs Karimin keittiö

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Patti Vs. Luka & Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

EA Sports vs 4ever Drunk

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Banaani ja Meloni vs 4ever Drunk

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 2

Paavo ja Matti vs 4ever Drunk

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 2

Kusipäät vs 4ever Drunk

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 2

Paavo ja Matti vs 4ever Drunk

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Otto vs Luka Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni Otto

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Otto vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Otto

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Vs. Muut

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka & Leevi Vs. Kontsa & Tuukka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka & Tuukka Vs. Muut

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka & Kontsa Vs. Vili & Joonas

10 - 9
NREP Beer Pong
NREP 2022 - jatkopelit
Puolivälierä

Villi kortti vs ToimistoPojat

8 - 10
NREP Beer Pong
NREP 2022 - Lohko C
Alkulohko

I AM Resi vs ToimistoPojat

7 - 10
NREP Beer Pong
NREP 2022 - Lohko C
Alkulohko

Kastikkeet vs ToimistoPojat

10 - 6
NREP Beer Pong
NREP 2022 - Lohko C
Alkulohko

ToimistoPojat vs Pong stars

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni vs Luka

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Sami

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Aarni Sami

5 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Tuomas Sami

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Sami vs Aarni Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Sami vs Luka Tuomas

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Sami Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Sami vs Aarni Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Finaali

Tatsmanit vs Herrat

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Välierä

Satakiloset vs Herrat

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Puolivälierä

99problems vs Herrat

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Neljännesvälierä

Big Guns vs Herrat

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko D
Alkulohko

Herrat vs Dog Mamas

10 - 4
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko D
Alkulohko

Herrat vs Porvoon tarmo

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko D
Alkulohko

Rafalen Rinkelit vs Herrat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko D
Alkulohko

Huti & Missi vs Herrat

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuuli vs Tuomas Eemil

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Eemil Tuuli

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Käpylä

Luka Eemil vs Tuuli Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Tornit vs Luka Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Vili Anni

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuuli vs Aarni Tuomas

4 - 10
'Pongiliiga
2022

Anni Tuomas vs Luka Vili

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Tuomas Tuuli

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Vili vs Aarni Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Anni Aarni vs Luka Tuuli

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Vili Tuomas

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Anni Tuuli

10 - 2
'Pongiliiga
2022

Luka Anni vs Tuuli Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Tuomas Patti

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Tuomas Tuukka vs Luka Patti

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Patti Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Patti Tuomas vs Luka Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Patti vs Aarni Tuomas

5 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Patti vs Tuukka Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Vili vs Leevi Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Leevi Anni vs Luka Tuuli

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Kontsa Luka

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka vs Janne

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Joonas Luka vs Tuukka Vili

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Leevi Kontsa vs Luka Emppu

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Anni vs Vili Joonas

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Janne Anton

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Luka Kontsa vs Tuukka Janne

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Joonas vs Tuukka Kontsa

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Joonas vs Tuukka Kontsa

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Käpylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Finaali

Finaali - Hojat vs Tampereen Jone

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Välierä

Porvoon tarmo vs Hojat

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Puolivälierä

Hojat vs Kiss your sister

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Neljännesvälierä

Satakiloset vs Hojat

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko D
Alkulohko

Corner vs Hojat

4 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko D
Alkulohko

Hallituksen iltakoulu vs Hojat

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko D
Alkulohko

Tampereen Jone vs Hojat

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko D
Alkulohko

Hojat vs Porvoon paskimmat

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Pronssiottelu

Pronssiottelu - Pöydällä Kolme vs Hojat

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Välierä

Hojat vs 99problems

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Puolivälierä

Black Cocks vs Hojat

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko B
Alkulohko

Hojat vs Salsa & Gang

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko B
Alkulohko

Hojat vs Kuivuneet ja keulineet

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko B
Alkulohko

Hojat vs Pöydällä kolme

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko B
Alkulohko

Hojat vs Kovan nännin imijät

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko B
Alkulohko

Hojat vs 99problems

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Simonkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Himos

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup I - Jatkopelit
Puolivälierä

Hojat — 99problems

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Hojat — Teneriffan tuliaiset

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Myskiset — Hojat

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Hojat — Koli & Koira

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Leinelä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga