Otto

– Pelaajan voittamat palkinnot – 

Pongiliiga:

1x Vuoden herrashenkilö (2020) 🏆

Turnaukset: 

Ei merkittäviä saavutuksia turnauksissa.

Kaikki turnaukset

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
Kesä Cup 2022Aalto Squad5210114738960.091.8019.26
Tampere Open 2023Tampereen Kone5300024441360.091.8019.25
Pongi Cup ITeneriffan tuliaiset64002058451366.7142.3324.85
Pongi Cup IIKiitos ja Ojennus6200134556-1133.371.1713.16
Pongi Cup IIITwo Balls One Cup4000223340-70.020.505.99
Pongi Cup VLäträäjät74101167571071.4152.1423.19
Pongi Cup VIPuolitäysi53001146351160.0102.0021.26
Pongi Cup VIIMagaluf Geezers4100213638-225.051.2513.50
Pongi Cup VIIIMagaluf Geezers3010112729-233.331.0010.75
Pongi Cup IXDog mama & dada6110224756-933.371.1713.16
Pongi Cup XMagaluf Geezers5220014538780.0102.0021.26
Yhteensä-56226013154954732250.0911.6330.27

'Pongiliiga

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
2019’1st Team17550260336614801531-5143.42351.3457.13
2020’1st Team14949160325212621303-4143.62111.4251.37
2021’1st Team12936190175710591134-7542.61631.2644.81
2022’1st Team6818801725566616-5038.2871.2829.74
'2023’1st Team5915501821488536-4833.9731.2427.07
Yhteensä-58016874011722148555120-26541.57691.32161.72

Tulokset

10 - 7
'Pongiliiga
'2024

Luka Otto vs Patti Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Aarni Patti vs Otto Tuomas

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Neljännesvälierä

Magaluf Geezers vs Valo & Pimeys

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko D
Alkulohko

Bing bong vs Magaluf Geezers

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko D
Alkulohko

Emännät vs Magaluf Geezers

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko D
Alkulohko

Hermes vs Magaluf Geezers

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko D
Alkulohko

Magaluf Geezers vs BB-niko fc

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Johtoryhmä

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Työnjohtajat

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Johtoryhmä

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Tuomas Patti vs Vili Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Luka Tuomas vs Otto Patti

10 - 5
'Pongiliiga
'2024

Luka Otto Vs. Vili Patti

10 - 3
'Pongiliiga
'2024

Eemil Tuomas Vs. Otto Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Aarni Luka Vs. Otto Patti

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Aarni & Eemil Vs. Otto

10 - 3
'Pongiliiga
'2024

Aarni Vs. Eemil & Ode

6 - 10
'Pongiliiga
'2024

Aarni & Ode Vs. Eemil

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - jatkopelit
Neljännesvälierä

Dog mama & dada vs 99problems

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - jatkopelit
Sääliplayoffs

Löylyttäjät vs Dog mama & dada

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko E
Alkulohko

Dog mama & dada vs Huti ja Missi

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko E
Alkulohko

Dog mama & dada vs Sternburg Ultras

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko E
Alkulohko

ManU vs Dog mama & dada

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IX - Lohko E
Alkulohko

Dog mama & dada vs BountyHuntersTurku

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aalto Squad Vs. Kaksi Tornia

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko F
Alkulohko

Persmankeli vs Magaluf Geezers

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko F
Alkulohko

Magaluf Geezers vs Bämät

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko F
Alkulohko

Kovan nännin imijät vs Magaluf Geezers

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Tuke Ode vs Kontsa Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Anni Vs. Luka & Otto

10 - 9

Patti & Otto Vs. Aarni & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Patti Vs. Aarni & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Patti & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

5 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Otto & Patti

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Patti & Otto

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Aarni & Patti

3 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Patti

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Luka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Tuukka vs Otto Anni

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Tuukka & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto Vs. Luka & Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Ami vs Otto Anni

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Eemil Vs. Patti & Ode

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Otto Vili vs Eemil Patti

10 - 5
'Pongiliiga
'2023

Kontsa & Luka Vs. Leevi & Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Kontsa vs Leevi Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Leevi Vs. Kontsa & Otto

4 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka & Sami Vs. Leevi & Otto

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Aarni Kontsa

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Neljännesvälierä

Magaluf Geezers vs Sun mutsis

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko E
Alkulohko

Satakiloset vs Magaluf Geezers

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko E
Alkulohko

Magaluf Geezers vs Nosbär

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko E
Alkulohko

PärrKolo vs Magaluf Geezers

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Ami Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Vili Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Ami Vs. Luka & Otto

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Anni

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Vili Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Otto & Vili Vs. Aarni & Luka

8 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Vili Vs. Otto Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Vili & Patti Vs. Otto & Luka

00.36
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Ottto Vs. Luka & Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto & Tuuli Vs. Ami & Tuomas & Anni

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Eemil Patti

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka vs Otto

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Patti Eemil

10 - 3
'Pongiliiga
'2023

Luka Eemil vs Patti Otto

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti vs Eemil Otto

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni Otto Vs. Kontsa Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Kontsa Vs. Anssi Otto

8 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - jatkopelit
1/12 Final

Tampereen Kone vs Sysä

10 - 8
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Tampereen Kone vs Tulilatvat

7 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Mätästäjät vs Tampereen Kone

6 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Tampereen Kone vs Tuhkimotarina

6 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Tavastehus vs Tampereen Kone

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Vili & Otto

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Luka Vili vs Aarni Otto

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Tuomas & Luka Vs. Otto & Vili

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vili vs Otto Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Tuomas Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Patti Ingrid vs Otto Flo

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Tuomas & Vili Vs. Otto & Flo

9 - 10
'Pongiliiga
'2023

Otto & Arttu Vs. Muut

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Luka & Eemil Vs. Otto & Arttu

10 - 2
'Pongiliiga
'2023

Patti Vili vs Arttu Otto

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Tuomas vs Otto Arttu

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka Aarni vs Otto Arttu

6 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Arttu vs Tuomas Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni Patti vs Luka Otto

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - jatkopelit
Neljännesvälierä

Puolitäysi vs Hojat

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

HIFK vs Puolitäysi

4 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

Hai-Klubi vs Puolitäysi

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

Porvoon Tarmo vs Puolitäysi

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VI - Lohko A
Alkulohko

Puolitäysi vs Shellin Kuivaajat

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Otto Vs. Luka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni Vs. Otto

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Otto vs Anssi

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Otto Tuomas vs Tuukka Eemil

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Anssi vs Tuomas Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Tuukka Eemil vs Otto Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Runkosarja

1st Team vs 2nd Team

10 - 3
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

6 - 10
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Alkulohko

1st Team vs 2nd Team

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Välierä

99problems vs Läträäjät

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Puolivälierä

Läträäjät vs Satakiloset

10 - 4
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Neljännesvälierä

Läträäjät vs Hallituksen iltakoulu

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Läträäjät

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Bald and Beautiful vs Läträäjät

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Läträäjät vs Tampereen Jone

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Läträäjät vs rööki

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuomas Vs. Luka & Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Tuomas & Otto

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka & Otto Vs. Aarni & Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Otto Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Leevi Vs. Eemil & Otto

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Luka Jaakko vs Otto Patti

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Leevi vs Tuukka Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Eemil vs Leevi Ode

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Tuukka Leevi vs Lepa Otto

8 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Puolivälierä

Aalto Squad vs Juu & Das

10 - 9
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

kämmen-rysty-kämmen vs Aalto Squad

9 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

Lepuskin Sinkut vs Aalto Squad

7 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

Team Shamppanja dieetti vs Aalto Squad

10 - 2
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

Aalto Squad vs Muumipeikko ja Funktion Jatkuvuus

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Tapaninkylä

1st Team vs 2nd Team

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni & Otto Vs. Luka & Tuukka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Joonas & Otto

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Tuukka & Otto

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Joonas & Tuukka Vs. Luka & Otto

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Joonas Vs. Otto

10 - 2
'Pongiliiga
2022

Luka & Joonas Vs. Tuukka & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Otto Vs. Tuukka & Luka

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Otto & Luka

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Joonas & Otto Vs. Tuukka & Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Joonas Vs. Otto

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Sysmä

Drunk 4ever vs Karimin keittiö

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Sysmä

Karimin keittiö vs Sauna2 Käpylä

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

SONNIT vs Karimin keittiö

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

Sauna2 Käpylä vs Karimin keittiö

3 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Drunk 4ever vs Karimin keittiö

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

Karimin keittiö vs Team International

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Patti Vs. Luka & Ode

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

Banaani ja Meloni vs Team Jöötti

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Table 1

EA Sports vs Team Jöötti

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

Banaani ja Meloni vs Team Jöötti

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni vs Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Otto vs Luka Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka vs Aarni Otto

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Otto vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Otto vs Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Otto

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Patti & Tuomas Vs. Otto & Vili

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Aarni & Joonas Vs. Patti & Otto

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuomas Vs. Otto & Patti

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Käpylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Käpylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko B
Alkulohko

Two Balls One Cup vs Team Clout

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko B
Alkulohko

Two Balls One Cup vs Tatsmanit

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko B
Alkulohko

Kiss your sister vs Two Balls One Cup

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko B
Alkulohko

Two Balls One Cup vs Team Oravanpyörä

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Jatkopelit
Puolivälierä

Kiitos ja ojennus vs 99problems

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Kiitos ja ojennus vs Black Cocks

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Big Guns vs Kiitos ja ojennus

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Kiitos ja ojennus vs Team Clout

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Kiitos ja ojennus vs SM40

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup II - Lohko A
Alkulohko

Kiitos ja ojennus vs Normipäivä

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup I - Jatkopelit
Pronssiottelu

Pronssiottelu - Teneriffan tuliaiset vs Nightriders 94-95

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup I - Jatkopelit
Välierä

Koli & Koira — Teneriffan tuliaiset

10 - 4
Pongi Cup
Pongi Cup I - Jatkopelit
Puolivälierä

Teneriffan tuliaiset — Lihanuijat

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Hojat — Teneriffan tuliaiset

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Koli & Koira — Teneriffan tuliaiset

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Teneriffan tuliaiset — Myskiset

10 - 2
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Leinelä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Kaljaasi

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Ruissalo

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Ruissalo

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Heidis Bier bar

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Heidis Bier bar

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Heidis Bier bar

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Heidis Bier bar

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Heidis Bier bar

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Heidis Bier bar

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2