Tuomas

– Pelaajan voittamat palkinnot – 

Pongiliiga:

1x Liigan mestaruus (2022) 🏆 

3x Vuoden viihdyttävin pelaaja (2019, 2020, 2021) 🏆🏆🏆

1x Vuoden herrashenkilö (2021) 🏆 

Turnaukset: 

Kesä-Cup mestaruus (27.7.2022) 🏆

Pongi Cup I -hopea (14.8.2020) 🥈

Kaikki turnaukset

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
Kesä Cup 2022kämmen-rysty-kämmen752000705416100.0192.7128.91
Tampere Open 2023Tampereen Kone5300024441360.091.8019.25
Pongi Cup IKoli & Koira6130115754366.7101.6718.17
Pongi Cup IIIOpetuslapset6110315452233.381.3314.84
Pongi Cup IVKerettiläiset74101167521571.4152.1423.19
Pongi Cup VTampereen Jone7210136065-542.991.2914.60
Pongi Cup VIILöysät ranteet54001049361380.0132.6027.26
Pongi Cup VIIIValo & Pimeys6310115649766.7122.0021.51
Pongi Cup XValo & Pimeys7400036158357.1121.7118.90
Yhteensä-5627908125184615764.31071.9133.16

'Pongiliiga

SarjakausiJoukkueGPWOTWDOTLLGFGAGDW%PointsPPGPongStat Index
2019’1st Team17253260296414551506-5145.92401.4056.90
2020’1st Team18555330267115751622-4747.62571.3960.09
2021’1st Team8126701434671716-4540.71061.3133.29
2022’1st Team121431802436107610482850.41891.5645.90
'2023’1st Team1980029160155542.1261.3718.44
Yhteensä-5781858409521449375047-11046.98181.42163.40

Tulokset

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Luka Konna vs Aarni Tupmas

10 - 7
'Pongiliiga
'2024

Luka Otto vs Patti Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Aarni Patti vs Otto Tuomas

6 - 10
'Pongiliiga
'2024

Luka Tuuli vs Patti Otto

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Puolivälierä

99problems vs Valo & Pimeys

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Neljännesvälierä

Magaluf Geezers vs Valo & Pimeys

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - jatkopelit
Sääliplayoffs

RiSki vs Valo & Pimeys

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko C
Alkulohko

Valo & Pimeys vs Persmankeli

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko C
Alkulohko

Valo & Pimeys vs BHT

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko C
Alkulohko

Jyrki ja Neponen vs Valo & Pimeys

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup X - Lohko C
Alkulohko

Valo & Pimeys vs Tampereen Jone

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Aarni ja Tuomas vs Työnjohtajat

6 - 10
'Pongiliiga
'2024

Johtoryhmä vs Aarni ja Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Pössy vs Aarni ja Tuomas

10 - 4
'Pongiliiga
'2024

Aarni Tuomas vs Työnjohtajat

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Eemil Arttu vs Tuomas Patti

10 - 6
'Pongiliiga
'2024

Tuomas Patti vs Vili Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Luka Eemil vs Vili Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2024

Luka Tuomas vs Otto Patti

10 - 9
'Pongiliiga
'2024

Tuomas Arttu Vs. Eemil Jere

10 - 4
'Pongiliiga
'2024

Aarni Eemil Vs. Arttu Tuomas

10 - 3
'Pongiliiga
'2024

Eemil Tuomas Vs. Otto Luka

10 - 1
'Pongiliiga
'2024

Tuomas & Vili Vs. Muut

9 - 10
'Pongiliiga
'2024

Luka & Vili Vs. Patti & Tuomas

7 - 10
'Pongiliiga
'2024

Luka & Tuomas Vs. Patti & Vili

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Luka & Otto Vs. Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Kaksi Tornia Vs. Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Patti Vs. Tuomas

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Puolivälierä

Corner vs Valo & Pimeys

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - jatkopelit
Neljännesvälierä

Valo & Pimeys vs Taikurit

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko B
Alkulohko

Valo & Pimeys vs Valon lapsukset

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko B
Alkulohko

Team Kottby vs Valo & Pimeys

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko B
Alkulohko

Valo & Pimeys vs Tampereen Jone

5 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VIII - Lohko B
Alkulohko

Dos Kaptenos vs Valo & Pimeys

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - jatkopelit
Neljännesvälierä

Löysät ranteet vs Lande Spedet

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko A
Alkulohko

Löysät ranteet vs Persmankeli

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko A
Alkulohko

Löysät ranteet vs AMVS

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko A
Alkulohko

Ihan verkkareissa vs Löysät ranteet

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup VII - Lohko A
Alkulohko

Lapamadot vs Löysät ranteet

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Otto & Tuuli Vs. Ami & Tuomas & Anni

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni Otto Vs. Kontsa Tuomas

8 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - jatkopelit
1/12 Final

Tampereen Kone vs Sysä

10 - 8
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Tampereen Kone vs Tulilatvat

7 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Mätästäjät vs Tampereen Kone

6 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Tampereen Kone vs Tuhkimotarina

6 - 10
Tampere Open
Tampere Open 2023 - Lohko C
Alkulohko

Tavastehus vs Tampereen Kone

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Vili & Otto

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Luka Vs. Vili & Tuomas

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Tuomas & Luka Vs. Otto & Vili

7 - 10
'Pongiliiga
'2023

Aarni Vili vs Otto Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
'2023

Luka Otto vs Tuomas Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Arttu & Muut Vs. Vili & Tuomas & Eemil

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Tuomas & Vili Vs. Otto & Flo

10 - 7
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Luka & Eemil

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni & Tuomas Vs. Patti & Vili

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Tuomas vs Eemil Luka

10 - 4
'Pongiliiga
'2023

Aarni Tuomas vs Otto Arttu

10 - 6
'Pongiliiga
'2023

Patti Vili vs Eemil Tuomas

6 - 10
'Pongiliiga
'2023

Luka Arttu vs Tuomas Otto

10 - 9
'Pongiliiga
'2023

Eemil Vili vs Tuomas Arttu

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Finaali - Tuomas vs Anssi

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Otto Tuomas vs Tuukka Eemil

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Anssi vs Tuomas Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Tuukka Eemil vs Otto Tuomas

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Välierä

Hojat vs Tampereen Jone

8 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Puolivälierä

Oyoyoy vs Tampereen Jone

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup V - jatkopelit
Neljännesvälierä

Tampereen Jone vs Floppihankinnat

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Tampereen Jone vs rööki

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Tampereen Jone vs Big Guns

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Läträäjät vs Tampereen Jone

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup V - Lohko A
Alkulohko

Bald and Beautiful vs Tampereen Jone

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuomas Vs. Luka & Otto

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Tuomas & Otto

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka & Otto Vs. Aarni & Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Otto Aarni

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Otto Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Kontsa Leevi vs Tuomas Tuuli

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Joonas & Tuomas Vs. Vode & Johannes

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuomas & Kontsa Vs. Jugu & Tuukka

8 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Finaali

Bulls Hit vs kämmen-rysty-kämmen

9 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Välierä

Mustat kukot vs kämmen-rysty-kämmen

6 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - jatkopelit
Puolivälierä

Joulutorttu vs kämmen-rysty-kämmen

10 - 9
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

kämmen-rysty-kämmen vs Aalto Squad

10 - 8
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

kämmen-rysty-kämmen vs Team Shamppanja dieetti

8 - 10
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

Muumipeikko ja Funktion Jatkuvuus vs kämmen-rysty-kämmen

10 - 6
Kesä-Cup
Kesä-Cup - Lohko B
Alkulohko

kämmen-rysty-kämmen vs Lepuskin Sinkut

10 - 3
'Pongiliiga
2022

Luka & Tuomas Vs. Joonas & P

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Aarni & Luka Vs. Tuomas & Eemil

3 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka P vs Tuomas Patti

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Finaali - Big Echi vs Pt:t

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

PT:t vs Big Echi

5 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs PT:t

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

PT:t vs Big Echi

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 1

Dirlanda vs PT:t

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Sysmä

Karimin keittiö vs Sauna2 Käpylä

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Sauna2 Käpylä vs Drunk 4ever

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

Sauna2 Käpylä vs Karimin keittiö

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Team International vs Sauna2 Käpylä

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 1

Sauna2 Käpylä vs SONNIT

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Banaani ja Meloni vs 4ever Drunk

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

Banaani ja Meloni vs Team Jöötti

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

EA Sports vs Banaani ja Meloni

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 1

Banaani ja Meloni vs Team Jöötti

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 1

EA Sports vs Banaani ja Meloni

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Patti & Tuomas Vs. Otto & Vili

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuomas Vs. Muut

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Aarni & Tuomas Vs. Otto & Patti

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Aarni Sami

5 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Tuomas Sami

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Sami vs Aarni Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Sami vs Luka Tuomas

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Sami Tuomas

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Sami vs Aarni Tuomas

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Välierä

Tatsmanit vs Kerettiläiset

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Puolivälierä

Huti & Missi vs Kerettiläiset

6 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup IV - jatkopelit
Neljännesvälierä

Jese & Jose vs Kerettiläiset

10 - 6
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko B
Alkulohko

Kerettiläiset vs Tatsmanit

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko B
Alkulohko

Kerettiläiset vs 99problems

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko B
Alkulohko

2h + k vs Kerettiläiset

10 - 5
Pongi Cup
Pongi Cup IV - Lohko B
Alkulohko

Kerettiläiset vs KoloRäsä

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuuli vs Tuomas Eemil

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Käpylä

Eemil Tuuli vs Aarni Tuomas

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Käpylä

Aarni Eemil vs Tuomas Tuuli

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Tornit vs Luka Tuomas

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Eemil Tuomas vs Aarni Vili

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Vili Anni

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuuli vs Aarni Tuomas

4 - 10
'Pongiliiga
2022

Anni Tuomas vs Luka Vili

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuomas Vili vs Tuuli Aarni

10 - 4
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Tuomas Tuuli

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Vili vs Aarni Tuomas

10 - 7
'Pongiliiga
2022

Anni Tuomas vs Tuuli Vili

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Aarni vs Vili Tuomas

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Anni Tuuli

7 - 10
'Pongiliiga
2022

Aarni Vili vs Anni Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Käpylä vs Kumpula

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Tuukka vs Tuomas Patti

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka vs Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2022

Tuomas Tuukka vs Luka Patti

8 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka Tuomas vs Patti Aarni

10 - 6
'Pongiliiga
2022

Patti Tuomas vs Luka Aarni

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Luka Patti vs Aarni Tuomas

5 - 10
'Pongiliiga
2022

Luka vs Tuomas

10 - 9
'Pongiliiga
2022

Tuukka Aarni vs Patti Tuomas

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Luka Patti vs Tuukka Tuomas

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Vaasa

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2022
Table 4

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Käpylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Käpylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Puolivälierä

Opetuslapset vs Tampereen Jone

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Jatkopelit
Neljännesvälierä

Team Clout vs Opetuslapset

3 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko C
Alkulohko

Team Python vs Opetuslapset

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko C
Alkulohko

99problems vs Opetuslapset

10 - 7
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko C
Alkulohko

KoloPasi vs Opetuslapset

9 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup III - Lohko C
Alkulohko

Opetuslapset vs Kolesterolit

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Yyteri

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Tapuli

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2021
Ala-Tikkurila

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2021
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2021
Kumpula

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Savitaipale

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jätkäsaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup I - Jatkopelit
Finaali

Finaali 99problems — Koli & Koira

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup I - Jatkopelit
Välierä

Koli & Koira — Teneriffan tuliaiset

7 - 10
Pongi Cup
Pongi Cup I - Jatkopelit
Puolivälierä

One trick Bony — Koli & Koira

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Koli & Koira — Myskiset

10 - 9
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Koli & Koira — Teneriffan tuliaiset

10 - 8
Pongi Cup
Pongi Cup I - Lohko C
Alkulohko

Hojat — Koli & Koira

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 1
'Pongiliiga
2020
Kumpula

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Meilahti

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Arabia

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Leinelä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Alppikylä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Pikku-Huopalahti

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2020
Jurrikuutio

Team 1 vs Team 2

10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

2 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2020
Tampere

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2020
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Kuopio

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Sysmä

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Ruissalo

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Ruissalo

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Ruissalo

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Ruissalo

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Ruissalo

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Lauttasaari

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 4
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Tapaninkylä

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 3
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 2
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Vallila

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

8 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

4 - 10
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Kruununhaka

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Puistola

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

3 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

6 - 10
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Jakomäki

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

7 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 7
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 5
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

5 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 9
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 8
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

9 - 10
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2

10 - 6
'Pongiliiga
2019
Rovaniemi

Team 1 vs Team 2